Oglindă cosmetică Simplehuman Sensor Dual Light ST3054
-
Expediere în aceeași zi!
În cazul comenzilor plasate până la ora 16:00
Cod produs: 106863
Descriere produs
Roșiți atunci când cineva vă spune că arătați foarte bine? Cu oglinda rotundă Simplehuman, vă veți putea machia perfect, fie că vă pregătiți dimineața pentru serviciu, fie că mergeți seara la teatru. Iluminarea LED integrată vă oferă cea mai bună lumină pentru un machiaj zilnic precis. Așa că obișnuiți-vă repede cu complimentele – vor deveni tot mai frecvente. Datorită comutării între lumina de zi și cea de seară, puteți verifica înainte de plecare cum arătați în lumină slabă. În plus, oglinda este reîncărcabilă, așa că nu veți avea nevoie de o priză în apropiere. O singură încărcare oferă o autonomie de până la 5 săptămâni.
Priviți-vă în cea mai bună lumină
În condiții de iluminare slabă, aplicarea machiajului poate fi înșelătoare. Sistemul nostru de iluminare TRU-LUX imită perfect spectrul culorilor luminii naturale de zi, astfel veți observa fiecare detaliu și veți fi sigură că machiajul dvs. este întotdeauna impecabil.

Tehnologia TRU-LUX
Microreflectoarele patentate din interiorul iluminării periferice a oglinzii emit lumina uniform – fără pierderi sau supraexpunere –, în timp ce LED-urile redau întregul spectru de culori, pentru a evidenția fiecare detaliu și fiecare mică nuanță.

Senzor inteligent
Oglinda se aprinde automat atunci când vă apropiați fața de ea – nu este necesar să atingeți niciun buton. Ulterior, se va stinge singură.

Reglarea intensității luminoase prin simpla atingere
Ajustarea rapidă și ușoară a luminozității într-un interval continuu, de la 100 la 800 lux.

Setare duală a culorii luminii
Verificați-vă machiajul folosind setarea cu lumină naturală completă sau cu lumina asemănătoare lumânărilor. Alegeți simplu în funcție de ocazie și momentul zilei pentru care vă machiați.

Adaptabilitate maximă
Toate oglinzile noastre cosmetice cu senzor sunt realizate astfel încât să se poată adapta perfect nevoilor dvs. Puteți regla oglinda pe înălțime și în mai multe unghiuri pentru confortul absolut. În plus, este foarte stabilă, dar și ușoară, astfel încât să o puteți muta cu ușurință oriunde aveți nevoie.

Fără fir și reîncărcabilă
Acumulatorul se încarcă ușor cu ajutorul unui cablu USB-C. Oglinda, după o încărcare completă, funcționează până la 5 săptămâni (în condiții de utilizare zilnică).

Specificații tehnice
- Model: Oglindă cosmetică Simplehuman Sensor Dual Light ST3054
- Culoare: oțel alb
- Material: oţel
- Intensitate lumină: 800 LUX
- Indice de redare a culorii: 95 CRI
- Reglare iluminare: între 100 și 800 LUX
- Alimentare: acumulator litiu-ion integrat
- Durată de funcționare: până la 5 săptămâni cu o singură încărcare
- Dimensiuni: 23 x 12 x 46 cm (îx l x a)
- Greutate: 1,2 kg
- Garanție: 5 ani
Conținut pachet
-
1x Oglinda senzor de lumină dublă ST3054
-
1x Încărcător USB
-
1x Lavetă de curățare
-
1x Manual de utilizare










Întrebările dumneavoastră
Introduceți întrebarea
Deocamdată nu a fost introdusă nicio întrebare.